Pro rodiče

Pro rodiče

EVIDENČNÍ LIST

Rodiče nově přijatých dětí přinesou nejpozději 1. září vyplněný a podepsaný Evidenční list dítěte.Ostatní rodiče nahlásí třídní učitelce změny v evidenčním listě (např. změnu telefonního čísla, zaměstnavatele, nástup do práce po mateřské dovolené apod.).

Do evidenčního listu nezapomeňte uvést, kdo bude dítě z MŠ vyzvedávat! Bude-li dítě vyzvedávat osoba mladší 18-ti let, budete potřebovat souhlas ředitelky MŠ na zvláštním tiskopisu

OBLEČENÍ

Převlečení do třídy – tričko, tepláčky, kraťasy, zástěrku, sukýnku, papuče s pevnou patou a bílou podřážkou, pyžamo (děti, které neodcházejí po obědě)

Převlečení na zahradu (pobyt venku) – mikinu, tepláčky, kraťasy, kšiltovku, odpovídající obuv (v deštivém počasí gumáky).

Náhradní převlečení (včetně spodního prádla), které si uložíte do tašky do skříňky v šatně. (Nehoda se může stát v každém věku.

OSTATNÍ

Hrníček na pití.

Ve školce máme dostatek hraček. Dítě si však může přinést svou oblíbenou hračku (plyšáčka, polštářek či jinou věc, na kterou je citově vázáné při usínání a při vzpomínce na rodiče). Hračku či mazlíčka dítě při příchodu do MŠ uloží na vhodné místo, kde bude vyčkávat zájmu malého majitele nebo sledovat jeho hru během dne. Je třeba upozornit na skutečnost, že za případnou ztrátu či poničení hračky mateřská škola nenese odpovědnost.

Děti do MŠ nenosí zvukové hračky, balónky, batůžek plný drobností, které jsou předmětem neustálého pátrání či jiné nevhodné věci – žvýkačky …